Отдых и
учеба
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Благотворительность
Благотворительность

                                                             

 

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в Vkcom

В ГИМНАЗИИ «ПРЕМЬЕР» был проведена "НЕДЕЛЯ начальных классов"

З 09/10 по 13/10.

                День відкриття, який розпочався з лінійки, де було оголошено про відкриття заходу, план роботи. Кожний клас отримав від Цариці наук путівник із зазначеними заходами на тиждень. У цей день  пройшов Конкурс дитячого малюнку «Казковий вернісаж», у якому учні початкових класів брали активну участь не лише у відтворенні подій та казкових героїв, а й вміло обговорювали малюнки. Учні 1-их класів в костюмах казкових героїв  цікаво презентували улюблені іграшки, довели глядачам схожість та відповідність обраним образам.

                 Змістовними і захоплюючими  були хвилинки-цікавинки на уроках математики, на яких діти відкрили для себе багато цікавого та нового. Веселим та жвавим був математичний брейн-ринг, підготовлений  вчителями 4-их класів. Учні довели, що Математика не тільки цариця наук, а й слуга наук. Яскраве враження залишила вікторина « У королівстві наук», у якій першокласники змагалися у кмітливості та винахідливості.

                 Приємною несподіванкою був конкурс читців дитячого вірша «Поезія осені», на якому учні проявили ораторські здібності, майстерність риторики, акторську гру. Серед читання поезії пролунали й авторські твори учня 4-А класу Ревуцького Артемія. Неповторний виховний захід «З Україною в серці» створив атмосферу успіху дітей. Український фольклор та власні навички образного мислення вміло поєднали виховні та навчальні моменти, спонукали дітей до роздумів про вічні істини, історичну пам'ять, національну гідність та патріотичний дух.

                  Учнями 3 класу на високому рівні було організовано та проведено інтелектуальну вікторину «Повітря».

                  Отже, у навчально-виховному процесі наші вчителі  не тільки виступали носієм інформації, але й зіграли велику роль помічника-консультанта, дали можливість творчо розкритися самим дітям. Фінальним акордом Тижня  стала лінійка, де в урочистій атмосфері було підведено підсумки роботи, нагороджено переможців, найактивніших учасників.

                 Під час проведених заходів та відкритих уроків вчителі-початківці презентували свій власний досвід роботи, обмін інформацією, обговорювали переваги впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, знайшли власні зернини розвитку професійної компетентності.

в